Redeschiderea showroom-ului: o poveste de recunostinta
Draga noastra Vanilla Babe,
 
Iata ca a venit inca un moment in care ne este greu sa ne gasim cuvintele, caci emotiile pe care le-am trait sambata seara inca ne coplesesc. 
 
Asa cum probabil ai aflat, noul showroom VanillaDays este oficial redeschis!
 
Acest moment nu reprezinta doar o etapa in evolutia noastra, ci si o reafirmare a angajamentului nostru fata de excelenta, inovatie si fata de voi, comunitatea noastra - cea fara de care nimic din ceea ce suntem astazi nu ar fi fost posibil si careia i-am promis calitate ireprosabila si un standard al serviciilor care sa faca orice femeie sa se simta asa cum merita: iubita, rasfatata, cea mai importanta. 
 
Relocarea showroom-ului si atelierului nostru este rezultatul unui efort colosal al intregii echipe. De la designeri si mesteri, pana la departamentele de vanzari si marketing, fiecare membru al echipei noastre s-a dedicat acestui scop. Saptamani de planificare atenta, ore lungi de munca si sacrificii personale au fost facute pentru a ne asigura ca fiecare detaliu din noul showroom te va face sa simti emotia Vanilla atunci cand vei pasi in el.
 
Nu putem sa nu multumim fiecarei persoane care ne-a trecut pragul si ne-a fost alaturi in toata aceasta perioada de tranzitie si tuturor celor care si-au rupt putin din timpul lor intr-o zi asa de speciala ca Dragobetele si au participat alaturi de noi la marea redeschidere - o petrecere pe cinste.
 
Printre emotii, capsuni in ciocolata si prosecco, pantofiorul Vanilla a stralucit, asa cum o faci si tu de fiecare data cand il porti. Suntem profund recunoscatori pentru increderea pe care ne-o acorzi si pentru ca ne-ai permis sa fim o parte atat de importanta a stilului tau.
 
Plini de gratitudine si de nerbadare, pentru ca lucrul acesta ne-a lipsit mult, suntem gata sa te intampinam din nou in showroom-ul Vanilla, locul in care magia pantofiorului prinde viata. 
 
Echipa noastra va sta din nou la dispozitie pentru proba, sfaturi personalizate de stil si customizarea made-to-measure a pantofilor, pentru ca vrem ca tu sa te simti si sa arati perfect la fiecare pas.
 
Trebuie doar sa ne dai un telefon la numarul de pe site si sa iti faci o programare, ca sa ne asiguram ca timpul pe care il vei petrece la noi iti este dedicat in totalitate. Te asteptam cu bratele deschise, cei mai frumosi pantofi si cea mai buna cafea. 
 
Redeschiderea showroom-ului nostru este doar inceputul unei noi calatorii pline de stil, eleganta si prieteni pe care nu i-am cunoscut inca. Suntem incantati ca esti alaturi de noi pe acest drum si abia asteptam sa-ti punem lumea la picioare! 
 
Asigura-te ca ne urmaresti si pe instagram, avem atatea momente frumoase pe care vrem sa le impartasim cu tine!
 
 
 
 
 
 

Comentarii